Kalibrace elektrické veličiny, frekvence a čas

Kalibrace elektrických veličin

Naše Akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2273, je akreditována a pravidelně auditovaná Českým institutem pro akreditaci (ČIA). Jsme tedy držiteli akreditace dle normy ISO / IEC 17025. Pokrýváme široké spektrum kalibrovaných veličin z oboru kalibrace elektrických veličin, kalibrace frekvence, kalibrace času a kalibrace tlaku.

Náš tým kalibračních techniků je schopen provádět:
  • Akreditované kalibrace nejen v naší společnosti, ale jsme rovněž akreditování k provádění kalibrací výjezdem (on site), přímo v provozu zákazníka. 
  • Jsme schopni nabídnout kompletní zajištění kalibrací na všechny vaše měřicí přístroje a měřidla, díky pokrytí širokého spektra kalibrovaných veličin. Měřidla, která nejsme schopni zkalibrovat, zajistíme v kooperujících akreditovaných kalibračních laboratořích.
  • Po předchozí domluvě jsme schopni provést expresní kalibraci měřidel do 48 hodin. Za tuto službu účtujeme příplatek.
  • Pokud se jedná o kalibraci většího množství techniky, po dohodě zajistíme vyzvednutí a následné odevzdání měřicích přístrojů přímo u zákazníka.
  • Snažíme se řešit jednotlivé poptávky na kalibrace měřicí techniky individuálně, poskytujeme množstevní slevy, rádi vyjdeme vstříc Vašim požadavkům!
  • Kromě akreditované kalibrace měřidel (50433000-9), která svým rozsahem pokrývá drtivou část běžného sortimentu, jsme schopni provádět i kalibrace nad rámec naší akreditace, ještě ve větším rozsahu.
     
Po kalibraci měřicího přístroje v naší Akreditované kalibrační laboratoři č. 2273, obdržíte akreditovaný kalibrační list (certifikát), standardně obsahující tabulky naměřených hodnot s nejistotami měření a samolepku s identifikačními údaji měřicího přístroje a datem kalibrace.

Nabízíme také další služby týkající se
metrologie. Kalibrace elektrických veličin, kalibrace frekvence a kalibrace časových měřidel (kalibrace času), které naše akreditovaná kalibrační laboratoř provádí, pokrývají značnou část sortimentu měřidel na našem trhu. Můžete také využít služby společnosti HES, s.r.o. na Slovensku.

Pro ilustraci rozsáhlosti námi prováděných kalibrací měřidel uvádíme sortiment měřidel kalibrovaných v naší laboratoři.  


Námi kalibrovaný a opravovaný sortiment (.pdf)