Opravy měřících přístrojů

 

Již od roku 1992 zajišťujeme opravy a servis měřicích přístrojů z celého spektra měřicí techniky vyskytujícího se na evropském trhu. Kvalita námi poskytovaných oprav je garantována certifikátem jakosti ISO 9001. Opravna měřicích přístrojů HES, s.r.o. dosahuje vysokého procenta úspěšnosti oprav. Jsme schopni doporučit nové měřicí přístroje nebo použité měřicí přístroje pro vaše potřeby, navrhnout ověřeného prodejce, který tento sortiment nabízí. Servis zajišťujeme prakticky na všechna měřidla, včetně techniky speciální a nejrůznější elektronické aplikace. Rádi vám vyjdeme vstříc při plnění vašich požadavků.

Oprava měřících přístrojů s vysokou úspěšností

V našem opravárenském centu ctíme zásadu, že pokud přístroj nejsme schopni opravit, na rozdíl od jiných společností nabízejících opravy, neúčtujeme žádné poplatky! Důležitým argumentem, proč si vybrat naši společnost, je vysoká úspěšnost opravených měřicích přístrojů a tisíce spokojených zákazníků. Toho jsme schopni dosáhnout díky mnohačlennému týmu servisních techniků s mnohaletými zkušenostmi, které sbírali již za dob státních podniků TESLA Brno a METRA Blansko. Servisní technici samozřejmě prochází pravidelným školením na novou měřicí techniku. Kvalita námi nabízených služeb je garantována certifikátem jakosti ISO 9001. Pro ilustraci rozsahu námi nabízených služeb uvádíme některé z námi opravovaných přístrojů.  

Servis měřících přístrojů a jeho výhody

Servis měřících přístrojů, který jsme schopni provést, je velkou výhodou při požadovaní kalibrace v akreditované kalibrační laboratoři HES, s.r.o. Pokud je při kalibraci zjištěno, že měřicí přístroj je vadný nebo mimo toleranci, může být se zákazníkovým souhlasem opraven v servisním a opravárenském středisku HES, s.r.o. Po opravě měřicího přístroje, Akreditovaná kalibrační laboratoř č. 2273, HES, s.r.o. provádí znovu kalibraci, která je pak zákazníkovi účtována pouze jednou! Tak odpadají zbytečné prodlevy a náklady vznikající, pokud využijete kalibrační laboratoř, která opravu měřicího přístroje zajišťuje subdodávkami. 
 
I přes vysoké procento úspěšnosti oprav, mohou nastat případy, kdy je měřák neopravitelný. Pro tento případ nebo máte-li zájem o koupi nové měřicí techniky, jsme schopni navrhnout měřicí přístroj nový nebo použitý, splňující vaše požadavky. Rádi vám doporučíme některého z renomovaných prodejců, kteří rovněž využívají našich služeb, pokud potřebují měřicí přístroje opravovat nebo kalibrovat. 
 
Po opravě naši technici nastavují měřicí přístroje dle technických specifikací výrobce. Kontaktujte nás pro informace o možnostech servisu měřicích přístrojů. 


Mezi značky měřicí techniky, které jsme schopni opravovat a kalibrovat patří tyto i další výrobci:

Aeroflex, Agilent, Agilent / HP (Hewlett Packard), Anritsu, Brandenburg, Danica, Datron, DAWE, EA-Elektronik, EIP, Elgar, ELMI, Fluke, Fluke / Philips, Genrad, GN Nettest (Elmi), Gossen, Grundig, HP (Hewlett Packard), Chauvin Arnoux, Chroma, IFR, Keithley, LeCroy, Litronic, Marconi, Metra, Metrix, Minolta, Philips, Racal Dana, Rohde&Schwarz, Schlumberger, Sorensen, Spirent Communications, Systron Donner, Tektronix, Tesla, Wandel&Goltermann, Wavetek, Wayne Kerr, Wiltron, Xantrex, YEW (Yokogawa) a další...