Kalibrace vlhkosti a vlhkoměrů


Akreditovaná kalibrační laboratoř č.2273 společnosti HES, s.r.o., akreditovaná ČIA, nabízí kalibrace vlhkosti přímo ukazujících vlhkoměrů a celých řetězců měření vlhkosti. Výsledkem kalibrace je vydání akreditovaného kalibračního certifikátu obsahujícího tabulku naměřených hodnot, včetně určení nejistoty měření, a označení měřidla kalibračním štítkem. 

Abychom byli schopni zajistit komplexní dodávky kalibrací co nejširšího spektra kalibrovaných veličin, nabízíme také kalibrace vlhkosti. Naše služby jsme schopni nabídnout nejen v naší laboratoři, ale jsme akreditováni i k provádění kalibrací výjezdem, přímo u zákazníka (on-site). V případě větších objemů zakázek jsme schopni nabídnout cenové zvýhodnění a zajištění dopravy. Snažíme se nabízet příznivé ceny kalibrací vlhkoměrů a flexibilně přistupovat k požadavkům zákazníka.

Cena kalibrace vlhkoměru se odvíjí od počtu zvolených bodů, ve kterých si zákazník přeje kalibraci provést. 

Kalibrace přímo ukazujících vlhkoměrů a měřicích řetězců vlhkosti provádíme v rozsahu a s měřicími schopnostmi, které jsou uvedené v příloze k osvědčení o akreditaci v rozsahu kalibrací vlhkosti:

Přímo ukazující vlhkoměry a měřicí řetězce vlhkosti 

Akreditované kalibrace vlhkoměrů provádíme v rozsahu (5 až 90) % RV.